Dresy na volejbal

VOLEJBAL

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

V něm si vše nastavíte dle svých představ.

Potřebujete nové dresy pro svůj volejbalový tým? Ať už sháníte dresy pro celý klub nebo jen pro partu nadšených amatérů, z naší nabídky si určitě vyberete. Nabízíme mnoho druhů dresů, u kterých Vám rádi pomůžeme s grafickým návrhem a zpracujeme Vaše grafické podklady. Nakupovat u nás lze i v menších množstvích, při větších objednávkách pak nabízíme zajímavé slevy.

Volejbalové dresy

Volejbalové dresy nabízíme jak v pánské, tak v dámské variantě ve velkém množství barevných provedení. Můžete si vybrat některou z nich nebo si některou modifikovat dle vlastních potřeb, případně si také můžete samozřejmě dodat svůj design. Až si budete jisti vzhledem, vyberete si některý ze střihů (v naší nabídce najdete jak základní jednoduchý střih, tak propracovanější varianty s mnoha druhy odvětrávání), tvar límečku a následně také materiál. My výslednou grafiku přizpůsobíme vybranému střihu, a budete-li chtít, pomůžeme Vám také s optimálním rozložením čísel, log a dalších grafických prvků.

Trenky a tréninkové oblečení

K dresům nabízíme také volejbalové trenky, které si opět můžete vybírat podle designu, střihu a materiálu. Každý materiál má trochu jiné vlastnosti a jinak na něm vypadají barvy, ale všechny mají společnou špičkovou kvalitu a vynikající životnost.

Pro trénink si můžete objednat také příjemná bavlněná trika jednoduchého střihu, který neomezuje v pohybu a poskytuje hráčům maximální pohodlí. Dále také rozlišovací dresy.

Správné velikosti dresů si vždy vybírejte podle uvedené tabulky a pro cenové varianty volejbalových dresů věnujte pozornost kalkulačce v pravém dolním rohu obrazovky. Na kalkulačce vždy uvidíte cenu aktuálně vybraného dresu, a pokud některý z bodů změníte (například střih), cena se změní odpovídajícím způsobem. Doufáme, že se Vám u nás bude příjemně nakupovat a těšíme se na spolupráci.


Odebírejte náš newsletter

Buďte první, kdo se dozví o našich novinkách a slevových akcích.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Dresy v akci

ŠBK Sadské vosy - U11 ⛹️‍♀️⛹️‍♀️⛹️‍♀️ Stříbrní v Národním Finále! Z toho máme velkou radost a doufáme, že jste to krásně oslavili! :-) \ #GDdresy

Zveřejnil(a) GD Sportswear dne 15. květen 2018

Co říkají naši zákazníci?

Na co se můžete spolehnout?

Rychlé zpracováníVýroba vašich dresů za 3 - 6 týdnů! Doba dodání dle náročnosti a velikosti zakázky.
Doprava zdarmaPři objednávce nad 3 000 Kč nemusíte platit poštovné.
Množstevní slevySada dresů a trenek od 15ks a více – sleva 10 %. A ty velké objednávky – umíme opravdu dobře nacenit .)
Úspěšně působíme na trhu přes 30 letNaše práce nás stále baví a neustále se v ní zdokonalujeme. Přečtěte si co o nás říkají naši klienti.
Neomezené možnosti designuPři výrobě dresů nyní můžeme využívat nových možností - fluoresenční barvy lze použít pro jakkýliv dres a jakkýoliv sport.

Nepotiskujeme a nenakupujeme dresy jiných značek. Rovněž nevyrábíme nebo nenakupujeme zboží na sklad.
> každou zakázku Vám pečlivě zpracujeme na míru, dle Vašich požadavků.

Aktuální sporty ve slevě: FOTBALHOKEJBASKETFLORBALVOLEJBALHÁZENÁ / vše s 10% slevou.