Dresy na motokros

MOTOKROS

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

V něm si vše nastavíte dle svých představ.

Motokros je dynamická adrenalinová zábava, kde na diváckém dojmu rozhodně záleží! A nejen dojem, ale také výkon i komfort při jízdě výrazně zlepší vhodný motokrosový dres! Nezáleží na tom, jestli sháníte oblečení pro partu kamarádů nebo pro celý klub – vždy vám rádi a ochotně poradíme, zodpovíme případné dotazy a pomůžeme s výběrem či úpravou vybrané grafiky. Nabízíme kvalitní produkty, seriózní jednání i skvělé ceny!

Design

Design si buď můžete vybrat na našich stránkách, kde máme více než deset zajímavých variant, nebo si dodat design zcela podle své fantazie. Zdarma vám jej upravíme a pomůžeme s ideálním rozmístěním jednotlivých grafických prvků, jakou jsou jména, čísla nebo loga. Každý z našich vlastních designů je k dispozici v několika barevných variantách.

Střih

Pohodlí především! Aby vám motokrosový dres doopravdy sednul, nabízíme několik variant střihu. Vybírat můžete od základního střihu, který představuje ekonomickou variantu a není pro něj potřeba nijak speciálně upravovat design, až po ergonomické dresy s raglánovými rukávy a odvětráváním. Aby výsledný dres byl přesně na míru vašim představám, můžete si navíc vybrat i tvar límečku z několika variant s elastickým límcem i bez něj.

Materiál a velikost

Poslední přijde na řadu materiál. Protože motokros patří k náročným sportům, které na kvalitu materiálu kladou velký důraz, připravili jsme si pro vás tři druhy odolné látky. Lehké Lazio s prodyšnou, pórovitou strukturou a hladký Dallas ve dvou gramážích 200g/m3 a 250g/m3. Aby vám dres dobře padnul, použijte pro výběr správné velikosti tabulku , která zajistí optimální výsledek.


Odebírejte náš newsletter

Každy odběratel dostane 5% slevu na vše. Tim myslíme úplně na vše!

Tato sleva je navic kombinovatelná s dalšími slevovými akcemi a platí na všechny Vaše objednávky.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Dresy v akci

ŠBK Sadské vosy - U11 ⛹️‍♀️⛹️‍♀️⛹️‍♀️ Stříbrní v Národním Finále! Z toho máme velkou radost a doufáme, že jste to krásně oslavili! :-) \ #GDdresy

Zveřejnil(a) GD Sportswear dne 15. květen 2018

Co říkají naši zákazníci?

Na co se můžete spolehnout?

Rychlé zpracováníRučíme za dodání vaší zakázky do 2 až 3 týdnů od uzavření závazné objednávky.
Doprava zdarmaPři objednávce nad 3 000 Kč nemusíte platit poštovné.
Množstevní slevySada dresů a trenek od 15ks a více – sleva 10 %. A ty velké objednávky – umíme opravdu dobře nacenit .)
Úspěšně působíme na trhu přes 20 letNaše práce nás stále baví a neustále se v ní zdokonalujeme. Přečtěte si co o nás říkají naši klienti.
Neomezené možnosti designuPři výrobě dresů nyní můžeme využívat nových možností - fluoresenční barvy lze použít pro jakkýliv dres a jakkýoliv sport.

Nepotiskujeme a nenakupujeme dresy jiných značek. Rovněž nevyrábíme nebo nenakupujeme zboží na sklad.
> každou zakázku Vám pečlivě zpracujeme na míru, dle Vašich požadavků.

Aktuální sporty ve slevě: FOTBALHOKEJBASKETFLORBALVOLEJBALHÁZENÁ / vše s 10% slevou.