Technologie

Výroba dresů a doplňků

Využíváme moderní technologie, která se dnes používá běžně po celém světě. Jedná se o sublimační potisk matriálů, které jsou pro sport speciálně vyvinuty. Výhodou tohoto potisku je možnost využití neomezeného počtu barev. Díky této technologii a špičkovým počítačovým programům je možné vytvořit jakýkoliv design. To také umožňuje naše výrobky osadit neomezeným počtem log, čísel a dalších grafických prvků.

Digitálně zpracovaný návrh se pomocí počítačem řízené tiskárny přenese na papír, z kterého se pak tisk fixuje na textil pomocí vysoko-tepelného lisu. Tím se dosáhne dokonalého a rovnoměrného probarvení látky. Barva nezůstává pouze na povrchu, tak jako u jiných způsobu tisku, ale dochází k hlubokému probarvení vláken. Díky tomu je tisk odolný proti mechanickému poškození, opakovanému praní a jiným vlivům. Po přenesení (fixaci) tisku na látku se jednotlivé díly pečlivě připraví na další zpracování pro šicí dílnu.

Výroba vlajek

Stejně jako u dresů používáme technologie sublimačního tisku pro výrobu vlajek. Grafické zpracování provádíme taktéž ve špičkových počítačových programech.

Samotný tisk se aplikuje přímo na látku pomocí sublimační tiskárny. Hotový tisk se fixuje ve vysoko-tepelném lisu.

UPOZORNĚNÍ

Veškeré barvy, které používáme pro tisk, jsou míchány dle vzorníku Pantone. To je velmi důležité při výběru barev pro Vaše budoucí dresy, vlajky, či doplňky.

Pokud nemáte vzorník k dispozici v reálné (fyzicky existující) podobě, bude volba barvy vždy pouze orientační. Tak jako vzorník Pantone a nabízené designy, které naleznete na našich stránkách – jsou pouze orientační, protože barvy jsou zobrazeny na monitoru počítače a ten může barvy zkreslovat. Každý monitor má totiž jinou konfiguraci či individuální nastavení.

Pokud nemáte vzorník pantone k dispozici, můžete využít následujících možností:

  • Po dohodě Vám rádi pošleme náš vzorník základních barev, natištěný přímo na látce. Díky tomu si budete moci vybrat přesnou konkrétní barvu.
  • Můžete nám zaslat vzorek barvy, o kterou máte zájem a my barvu určíme podle něj.

POZOR!
Pokud nevyužijete ani jednu z výše uvedených možností, nebo neurčíte barvy podle reálného vzorníku Pantone, existuje riziko, že se bude výsledná barva lišit od Vaší představy. Za takto vzniklý problém neneseme žádnou zodpovědnost.Odebírejte náš newsletter

Buďte první, kdo se dozví o našich novinkách a slevových akcích.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Aktuální sporty ve slevě: FOTBALHOKEJBASKETFLORBALVOLEJBALHÁZENÁ / vše s 10% slevou.