Dresy na basket

BASKETBAL

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

V něm si vše nastavíte dle svých představ.

Basketbal patří mezi čím dál populárnější sporty, a proto jsme vyšli vstříc Vašim požadavkům, zařadili jsme do nabídky také kvalitní basketbalové dresy. Dresy nabízíme v mnoha variantách, přičemž Vám ochotně poradíme s výběrem jednotlivých prvků a zdarma pomůžeme upravit potisk a vybrat nejlepší rozvržení pro všechny potřebné grafické prvky. Pro větší objednávky nabízíme také možnost zajímavých množstevních slev.

Basketbalové dresy

Basketbalové dresy dodáváme ve dvou hlavních variantách, kterými jsou dresy pro hráče a dresy pro rozhodčí. U každého dresu si nejprve vyberete design (nabízíme jich velké množství a samozřejmě si můžete dodat také vlastní zcela podle vašich představ), následně střih od nejjednodušších modelů po propracované dresy s různě umístěným odvětráváním, dále tvar a provedení límečku a nakonec materiál. Vybranou grafiku Vám vždy pomůžeme upravit tak, aby na zvoleném střihu a materiálu vypadala co nejlépe. Všechny basketbalové dresy samozřejmě nabízíme v pánských i dámských variantách.

Basketbalové trenky a tréninkové oblečení

Pro basketbal si u nás můžete objednat také trenky, a to v mnoha variantách designu, střihu i použitého materiálu. Dále nabízíme oblečení na trénink, mezi které patří příjemná bavlněná trička několika typů, rozlišovací dresy a převlečné dresy. Pro oba tyto druhy dresů opět nabízíme možnost vlastního designu a osazení jmény, čísly a logy klubu či sponzorů.

Velikosti a kalkulačka

Před nákupem se vždy podívejte do tabulky velikostí, abyste vybrali správné dresy pro všechny hráče. Pro zjednodušení objednávky a rozhodování pak u každé sekce vpravo dole vidíte jednoduchou kalkulačku, na které se zobrazuje cena vybraných položek. Pokud následně něco změníte (například tvar límečku), změna se Vám v kalkulačce ihned ukáže, a tak máte přehled, kolik které varianty stojí.

Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni a těšíme se na spolupráci.


Odebírejte náš newsletter

Každy odběratel dostane 5% slevu na vše. Tim myslíme úplně na vše!

Tato sleva je navic kombinovatelná s dalšími slevovými akcemi a platí na všechny Vaše objednávky.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Dresy v akci

ŠBK Sadské vosy - U11 ⛹️‍♀️⛹️‍♀️⛹️‍♀️ Stříbrní v Národním Finále! Z toho máme velkou radost a doufáme, že jste to krásně oslavili! :-) \ #GDdresy

Zveřejnil(a) GD Sportswear dne 15. květen 2018

Co říkají naši zákazníci?

Na co se můžete spolehnout?

Rychlé zpracováníRučíme za dodání vaší zakázky do 2 až 3 týdnů od uzavření závazné objednávky.
Doprava zdarmaPři objednávce nad 3 000 Kč nemusíte platit poštovné.
Množstevní slevySada dresů a trenek od 15ks a více – sleva 10 %. A ty velké objednávky – umíme opravdu dobře nacenit .)
Úspěšně působíme na trhu přes 20 letNaše práce nás stále baví a neustále se v ní zdokonalujeme. Přečtěte si co o nás říkají naši klienti.
Neomezené možnosti designuPři výrobě dresů nyní můžeme využívat nových možností - fluoresenční barvy lze použít pro jakkýliv dres a jakkýoliv sport.

Nepotiskujeme a nenakupujeme dresy jiných značek. Rovněž nevyrábíme nebo nenakupujeme zboží na sklad.
> každou zakázku Vám pečlivě zpracujeme na míru, dle Vašich požadavků.

Aktuální sporty ve slevě: FOTBALHOKEJBASKETFLORBALVOLEJBALHÁZENÁ / vše s 10% slevou.