Všechny házenkářské produkty máme právě ve slevě 10 %
Všechny naše dresy jsou rychleschnoucí
Ručíme za dodání vaší zakázky do 2 až 3 týdnů od uzvaření objednávky

HÁZENÁ

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

V něm si vše nastavíte dle svých představ.

Přemýšlíte o pořízení nových dresů svému házenkářskému týmu, ale nejste si jistí, zda sami zvládnete grafický návrh, a jestli takový nákup nepřesáhne váš rozpočet? V tom případě pro vás máme dobré zprávy – u nás najdete dresy na házenou na míru za příznivé ceny a s veškerou grafikou i jejími úpravami vám ochotně zdarma pomůžeme.

Dresy na házenou na míru

V naší nabídce najdete bohatý výběr materiálů, střihů i barev, které si můžete vybrat tak, jak považujete za nejlepší. Vybíráte nejen střih, materiál a typ samotného dresu, ale také límečku, aby celý dres byl přesně podle vašich představ. Jako potisk dresu si můžete objednat jednu z našich variant nebo si můžete přinést návrh zcela vlastní. S rozmístěním nápisů, log a dalších grafických prvků vám samozřejmě pomůžeme a vybereme to nejlepší pro vámi vybraný materiál i střih.

Dresy na házenou nabízímeve dvou variantách. A to házenkářský dres pro hráče a dres pro rozhodčí. K dresům lze objednat také házenkářské trenky, u nichž můžete rovněž vybírat z mnoha variant vzhledu, střihu i materiálu.

Oblečení na trénink

U nás najdete také několik variant oblečení na trénink. Objednávat můžete zejména pohodlná bavlněná trička a rozlišovací dresy.

Při vybírání veškerých dresů a oblečení věnujte pozornost velikostní tabulce, která vám pomůže vybrat správné velikosti. Při výpočtu ceny jednotlivých kusů (včetně zohlednění střihů, materiálů a dalších faktorů) se vám může hodit kalkulačka na spodní straně stránek, která automaticky počítá cenu vybraného zboží a pokud některý z parametrů změníte, cenu ihned přepočítá. Těšíme se na Vaši objednávku a přejme Vám příjemný nákup!


Odebírejte náš newsletter

Každy odběratel dostane 5% slevu na vše. Tim myslíme úplně na vše!

Tato sleva je navic kombinovatelná s dalšími slevovými akcemi a platí na všechny Vaše objednávky.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Dresy v akci

ŠBK Sadské vosy - U11 ⛹️‍♀️⛹️‍♀️⛹️‍♀️ Stříbrní v Národním Finále! Z toho máme velkou radost a doufáme, že jste to krásně oslavili! :-) \ #GDdresy

Zveřejnil(a) GD Sportswear dne 15. květen 2018

Co říkají naši zákazníci?

Na co se můžete spolehnout?

Rychlé zpracováníRučíme za dodání vaší zakázky do 2 až 3 týdnů od uzavření závazné objednávky.
Doprava zdarmaPři objednávce nad 3 000 Kč nemusíte platit poštovné.
Množstevní slevySada dresů a trenek od 15ks a více – sleva 10 %. A ty velké objednávky – umíme opravdu dobře nacenit .)
Úspěšně působíme na trhu přes 20 letNaše práce nás stále baví a neustále se v ní zdokonalujeme. Přečtěte si co o nás říkají naši klienti.
Neomezené možnosti designuPři výrobě dresů nyní můžeme využívat nových možností - fluoresenční barvy lze použít pro jakkýliv dres a jakkýoliv sport.

Nepotiskujeme a nenakupujeme dresy jiných značek. Rovněž nevyrábíme nebo nenakupujeme zboží na sklad.
> každou zakázku Vám pečlivě zpracujeme na míru, dle Vašich požadavků.

Aktuální sporty ve slevě: FOTBALHOKEJBASKETFLORBALVOLEJBALHÁZENÁ / vše s 10% slevou.