Často kladené dotazy

1. Jakou cestou mohu nejlépe určit barvy?

Nejlepší cestou je určení podle konkrétních hodnot vzorníku Pantone. Pokud však nemáte vzorník k dispozici v reálné (fyzicky existující) podobě, bude volba barvy vždy pouze orientační. Tak jako vzorník Pantone a nabízené designy, které naleznete na našich stránkách – jsou pouze orientační, protože barvy jsou zobrazeny na monitoru počítače a ten může barvy zkreslovat. Každý monitor má totiž jinou konfiguraci či individuální nastavení.

Pokud nemáte vzorník Pantone k dispozici, můžete využít několika možností:

  • Po dohodě Vám rádi pošleme náš vzorník základních barev, natištěný přímo na látce. Díky tomu si budete moci vybrat přesnou konkrétní barvu.
  • Můžete nám zaslat vzorek barvy, o kterou máte zájem a my barvu určíme podle něj.

POZOR!
Pokud nevyužijete ani jednu z výše uvedených možností, nebo neurčíte barvy podle reálného vzorníku Pantone, existuje riziko, že se bude výsledná barva lišit od Vaší představy. Za takto vzniklý problém neneseme žádnou zodpovědnost.

 

2. Navýší se cena, pokud budu chtít použít větší množství log, barev, jmenovek, čísel apod.?

Nenavýší, protože používáme technologii digitálního tisku, kde počet barev, reklam a jiných grafických prvků nehraje roli.

 

3. V jaké podobě vám mám dodat podklady pro vytvoření grafického návrhu?

Podklady pro zhotovení grafického návrhu posílejte nejlépe ve formátu .cdr (CorelDraw), případně ve formátech .ai (Adobe Illustrator), .psd a .pdf (Photoshop). Pokud nemáte možnost využít některý z uvedených formátů, můžete podklady dodat také ve formě obrázku či náčrtku.

 

4. Jaké je minimální množství pro mou objednávku?

Minimální počet pro objednávku je pět kusů výrobků stejného provedení. Tím se rozumí stejný střih, límec, materiál a design včetně barevnosti. Jména, loga, čísla, ostatní nápisy a velikosti se mohou lišit.

Pokud se jedná o sadu vyrobenou u nás, rádi Vám vyrobíme i zakázky velikosti menším než 5 ks. Takovéto zakázky jsou však budou zpoplatněny množstevním příplatkem 500 Kč + DPH / objednávka.

 

5. Jaká je dodací lhůta?

Na výrobu zakázky si vyhrazujeme 3 - 6 týdnů ode dne přijetí závazné objednávky. Doba dodání závisí na aktuální vytíženosti, náročnosti a velikosti zakázky. O předpokládané době výroby budete samozřejmě informováni.

 

6. Jakým způsobem mohu zaplatit?

Platbu je možno uskutečnit těmito způsoby:

  • Hotově při osobním vyzvednutí
  • Na dobírku doručovateli
  • Převodem na účet – zboží bude expedováno po přijetí platby
  • Faktura – pouze při dlouhodobé a ověřené spolupráci

 

7. Co zahrnuje cena uvedená na vašich stránkách a v cenících?

Námi uvedená cena webu nezahrnuje DPH a cenu za dopravu. V kalkulaci však od nás však dostanete plnou verzi ceny, tedy včetně DPH i kalkulace ceny za dopravu.

 

8. Mohu použít vlastní design či střih?

Ano, můžete. Zpracování vlastního design je zcela běžné. Stačí nám dodat podklady pro zpracování grafického návrhu nebo můžete svoji představu popsat pouze slovně a my Vám návrh vyhotovíme.

Zpracování vlastního střihu bohužel možné není.

 

9. Můžu si u Vás nechat vyrobit např. 1 kus do již existující sady dresů?

Pokud se jedná o sadu vyrobenou u nás, rádi Vám dres vyrobíme. Při dodělávce menší než 5ks se však platí množstevní příplatek 500 Kč + DPH / objednávka.

 

10. Jaké písmo si můžu zvolit pro jmenovky a čísla?

Můžete si zvolit jakýkoliv volně dostupný font. Pro vaši inspiraci doporučujeme typy písem uvedené na našem seznamu fontů, který naleznete v interaktivním katalogu v sekci design.

 

11. Jaký si můžu zvolit způsob dopravy?

Zboží je možno převzít těmito způsoby:

  • Osobně v sídle společnosti
  • Balíkovna - doručení do výdejního místa
  • Přepravní společností - přednostně využíváme služeb firmy DPD, pokud nebude dohodnuto jinak


Odebírejte náš newsletter

Buďte první, kdo se dozví o našich novinkách a slevových akcích.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Aktuální sporty ve slevě: FOTBALHOKEJBASKETFLORBALVOLEJBALHÁZENÁ / vše s 10% slevou.