Dresy na cyklo

CYKLO

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

V něm si vše nastavíte dle svých představ.

Cyklistika je čím dál oblíbenějším sportem nejen mezi profesionálními sportovci, ale také mezi amatéry, kteří jezdí pro radost. Pohodlí i výkon pro všechy výkonnostní kategorie pak zlepší vhodný cyklistický dres na míru. Ať už sháníte dresy pro celý klub nebo pro partu přátel, rádi vyjdeme vstříc všem vašim požadavkům a pro větší objednávky nabídneme zajímavé slevy.

Design

Nabízíme více než dvacet základních designů cyklistických dresů, z nichž každý je dostupný v několika barevných variantách. Některé designy jsou vhodnější pro muže, jiné pro ženy, ale většina je neutrální a oblíbená u obou pohlaví. Pokud si z naší nabídky nevyberete, samozřejmě si můžete dodat vlastní design, který vám podle přání pomůžeme upravit na míru zvolenému střihu a materiálu, případně také osadit jmény, čísly či logy.

Střih

Až si vyberete design dresu, přijde na řadu střih. Na výběr máte pět variant v pánské a pět v dámské verzi – od základního jednoduchého střihu, který představuje ekonomickou variantu po specifičtější střih se speciálními rukávy, bočnicemi a odvětráváním. Kromě střihu vlastního dresu si pak vyberete také límeček a délku zipu, jaká vám nejlépe vyhovuje.

Materiál a velikost

Možnosti máte také při výběru materiálu, kterého nabízíme čtyři druhy. Každý druh má odlišné vlastnosti a různě na něm vynikne potisk, jedno ale mají všechny naše materiály stejné – patří k vysoce kvalitním látkám s vysokou gramáží, které se hodí pro cyklistiku a vydrží vám dlouho sloužit. Pro výběr správné velikosti vám pomůže tabulka velikostí.


Odebírejte náš newsletter

Buďte první, kdo se dozví o našich novinkách a slevových akcích.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Dresy v akci

ŠBK Sadské vosy - U11 ⛹️‍♀️⛹️‍♀️⛹️‍♀️ Stříbrní v Národním Finále! Z toho máme velkou radost a doufáme, že jste to krásně oslavili! :-) \ #GDdresy

Zveřejnil(a) GD Sportswear dne 15. květen 2018

Co říkají naši zákazníci?

Na co se můžete spolehnout?

Rychlé zpracováníVýroba vašich dresů za 3 - 6 týdnů! Doba dodání dle náročnosti a velikosti zakázky.
Doprava zdarmaPři objednávce nad 3 000 Kč nemusíte platit poštovné.
Množstevní slevySada dresů a trenek od 15ks a více – sleva 10 %. A ty velké objednávky – umíme opravdu dobře nacenit .)
Úspěšně působíme na trhu přes 30 letNaše práce nás stále baví a neustále se v ní zdokonalujeme. Přečtěte si co o nás říkají naši klienti.
Neomezené možnosti designuPři výrobě dresů nyní můžeme využívat nových možností - fluoresenční barvy lze použít pro jakkýliv dres a jakkýoliv sport.

Nepotiskujeme a nenakupujeme dresy jiných značek. Rovněž nevyrábíme nebo nenakupujeme zboží na sklad.
> každou zakázku Vám pečlivě zpracujeme na míru, dle Vašich požadavků.

Aktuální sporty ve slevě: FOTBALHOKEJBASKETFLORBALVOLEJBALHÁZENÁ / vše s 10% slevou.