Novinky

Fluo barvy - nově v nabíce

Nové pohledy na designy

Při výrobě dresů nyní můžeme využívat nových možností - fluoresenční barvy lze použít pro jakkýliv dres a jakkýoliv sport. Dejte nám v poptáce vedět, že máte o fluo barvy zájem a my vám spočítáme cenu tohoto potisku.

Slevy u dětských velikostí

Sleva

U dětských velikostí vám nyní nabízíme slevy až 25%. V nezávazné poptávce či emailu uveďte, že máte zájem o dětské velikosti našich produktů a my vám připravíme individuální cenovou kalkulaci...

Garance tří týdnů

garance 3 dnů

I v průběhu hlavní výrobní sezóny garantujeme dodání vaší zakázky do dvou až tří týdnů od uzvaření závazné objednávky. Jako samozřejmost bereme zachování kvalit našich výrobků...

Množstevní slevy

Sleva

Objednejte si sadu dresů a trenek v minimálním počtu 15ks a my Vám slevíme 10% z celkové ceny! Nabídka platí pro fotbal, florbal, házenou, basketbal a volejbal.

Nové pohledy na designy

Nové pohledy na designy

Naši nabídku jsme nyní doplnily o možnost prohlédnou si všechny nabízené designy zezadu! Doufáme, že Vám tato novinka usnadní vybírání a prohlížení naší nabídky.

Nové produkty!

Nové produkty

Nově jsme pro Vás připravili produkty jako jsou tréninková trika či profesionální štulpny. Pro příznivce basketbalu jsme zařadili do nabídky také minidresy. Věříme, že se Vám naše nové produkty budou líbit.

10% sleva na hokejové dresy

Sleva

Do konce listopadu u nás platí sleva 10% na veškeré hokejové dresy. Neváhejte a prozkoumejte naší nabídku.

Nové designy!

Nové designy

Nyní můžete vybírat z nových modernějších designů pro vaše dresy! Designy jsme aktualizovali pro všechny druhy sportů a na další novinky se můžete těšit již brzy.

Stěžery GD Sportswear Cup

Turnaj

Srdečně Vás zveme na 24. ročník mezinárodního futsalového turnaje Stěžery GD Sportswear Cup 2012. Turnaj se uskuteční 13. - 15. 7. v obci Stežery u Hradce Králové. Na turnaji se předtsaví GD Sportswear tým v nových dresech.

GD Sportswear tým

Turnaj

Naše mužstvo vyráží na první letní turnaj v malé kopané, kde se představí v nových dresech! Přijďte je podpořit nebo si zahrát na Krumsínký Haná Cup. Turnaj začíná 7. 7. 2012 v obci Krumsín.

Spuštění nových stránek

Upozornění

Spustili jsme nové stránky, které Vám nabídnou větší přehled o našich produktech. Stále však ladíme některé detaily, takže Vás tímto žádáme o Vaši trpělivost.