MOTOKROS

Motokros 01
Motokros 02

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

Dres

DRESY

MOTOKROS

Motokros je dynamická adrenalinová zábava, kde na diváckém dojmu rozhodně záleží! A nejen dojem, ale také výkon i komfort při jízdě výrazně zlepší vhodný motokrosový dres! Nezáleží na tom, jestli sháníte oblečení jen pro sebe, pro partu kamarádů nebo pro celý klub – vždy vám rádi a ochotně poradíme, zodpovíme případné dotazy a pomůžeme s výběrem či úpravou vybrané grafiky. Nabízíme kvalitní produkty, seriózní jednání i skvělé ceny!

Design

Design si buď můžete vybrat na našich stránkách, kde máme více než deset zajímavých variant, nebo si dodat design zcela podle své fantazie. Zdarma vám jej upravíme a pomůžeme s ideálním rozmístěním jednotlivých grafických prvků, jakou jsou jména, čísla nebo loga. Každý z našich vlastních designů je k dispozici v několika barevných variantách, takže je také možné pro skupinu jezdců zvolit stejný design v jiných barvách.

Střih

Pohodlí především! Aby vám motokrosový dres doopravdy sednul, nabízíme několik variant střihu. Vybírat můžete od základního střihu, který představuje ekonomickou variantu a není pro něj potřeba nijak speciálně upravovat design, až po ergonomické dresy s raglánovými rukávy a odvětráváním. Aby výsledný dres byl přesně na míru vašim představám, můžete si navíc vybrat i tvar límečku z několika variant s elastickým límcem i bez něj.

Materiál a velikost

Poslední přijde na řadu materiál. Protože motokros patří k náročným sportům, které na kvalitu materiálu kladou velký důraz, připravili jsme si pro vás tři druhy odolné látky. Lehké Lazio s prodyšnou, pórovitou strukturou a hladký Dallas ve dvou gramážích 200g/m3 a 250g/m3. Aby vám dres dobře sednul na míru, použijte pro výběr správného čísla tabulku velikostí, která zajistí optimální výsledek.

Reklama

VAŠE NÁZORY

Lukáš Navrátil
"Měli jsme nejhezčí dresy z celého turnaje. Budeme chtít ještě dresy pro žáčky. Děláte i malé štulpny?"

Martin Živíšek
"Pane Kolba, děkujeme za cyklo dresy. Materiál je moc příjemný, můžeme si u Vás objednat i bundy?"

Stickers

KONTAKT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook