HÁZENÁ

Házená 01
Házená 02
Házená 03
Házená 04
Házená 05

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

Dres

DRESY

Trenky

TRENKY

Trénink

TRÉNINK

HÁZENÁ

Přemýšlíte o pořízení nových dresů svému házenkářskému týmu, ale nejste si jistí, zda sami zvládnete grafický návrh, a jestli takový nákup nepřesáhne váš rozpočet? V tom případě pro vás máme dobré zprávy – u nás najdete dresy na házenou na míru za příznivé ceny a s veškerou grafikou i jejími úpravami vám ochotně zdarma pomůžeme.

Dresy na házenou na míru

V naší nabídce najdete bohatý výběr materiálů, střihů i barev, které si můžete vybrat tak, jak považujete za nejlepší. Vybíráte nejen střih, materiál a typ samotného dresu, ale také límečku, aby celý dres byl přesně podle vašich představ. Jako potisk dresu si můžete objednat jednu z našich variant, některou z variant s úpravou či si můžete přinést návrh zcela vlastní. S rozmístěním nápisů, log a dalších grafických prvků vám samozřejmě pomůžeme a vybereme to nejlepší pro vámi vybraný materiál i střih.

Dresy na házenou nabízímeve dvou variantách, a to házenkářský dres pro hráče a dres pro rozhodčí. K dresům lze objednat také házenkářské trenky, které samozřejmě můžete rovněž vybírat z mnoha variant vzhledu, střihu i materiálu.

Oblečení na trénink

U nás najdete také několik variant oblečení na trénink. Objednávat můžete zejména pohodlná bavlněná trička a rozlišovací dresy.

Při vybírání veškerých dresů a oblečení věnujte pozornost velikostní tabulce, která vám pomůže vybrat správné velikosti. Při výpočtu ceny jednotlivých kusů (včetně zohlednění střihů, materiálů a dalších faktorů) se vám může hodit kalkulačka na spodní straně stránek, která automaticky počítá cenu vybraného zboží a pokud některý z parametrů změníte, cenu ihned přepočítá. Těšíme se na Vaši objednávku a přejme Vám příjemný nákup!

Reklama

VAŠE NÁZORY

Marek Vyčítal
"Máme nejhezčí dresy ze všech. Rádi bychom chtěli pro náš tým také minidresy a šály."

Pavel Janeček
"Super, coolmax je moc příjemný na tělo a skvěle větrá."

Stickers

KONTAKT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook