HÁZENÁ

Házená 01
Házená 02
Házená 03
Házená 04
Házená 05

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

Dres

DRESY

Trenky

TRENKY

Trénink

TRÉNINK

HÁZENÁ

Přemýšlíte o pořízení nových dresů svému házenkářskému týmu, ale nejste si jistí, zda sami zvládnete grafický návrh, a jestli takový nákup nepřesáhne váš rozpočet? V tom případě pro vás máme dobré zprávy – u nás najdete dresy na házenou na míru za příznivé ceny a s veškerou grafikou i jejími úpravami vám ochotně zdarma pomůžeme.

Dresy na házenou na míru

V naší nabídce najdete bohatý výběr materiálů, střihů i barev, které si můžete vybrat tak, jak považujete za nejlepší. Vybíráte nejen střih, materiál a typ samotného dresu, ale také límečku, aby celý dres byl přesně podle vašich představ. Jako potisk dresu si můžete objednat jednu z našich variant, některou z variant s úpravou či si můžete přinést návrh zcela vlastní. S rozmístěním nápisů, log a dalších grafických prvků vám samozřejmě pomůžeme a vybereme to nejlepší pro vámi vybraný materiál i střih.

Dresy na házenou nabízímeve dvou variantách, a to házenkářský dres pro hráče a dres pro rozhodčí. K dresům lze objednat také házenkářské trenky, které samozřejmě můžete rovněž vybírat z mnoha variant vzhledu, střihu i materiálu.

Oblečení na trénink

U nás najdete také několik variant oblečení na trénink. Objednávat můžete zejména pohodlná bavlněná trička a rozlišovací dresy.

Při vybírání veškerých dresů a oblečení věnujte pozornost velikostní tabulce, která vám pomůže vybrat správné velikosti. Při výpočtu ceny jednotlivých kusů (včetně zohlednění střihů, materiálů a dalších faktorů) se vám může hodit kalkulačka na spodní straně stránek, která automaticky počítá cenu vybraného zboží a pokud některý z parametrů změníte, cenu ihned přepočítá. Těšíme se na Vaši objednávku a přejme Vám příjemný nákup!

Reklama

VAŠE NÁZORY

Nikola Kocmanová
"Střih i barvy se moc povedli. Je možné prodloužit délku trenek?"

Božena Blahoslavová
"Díky za nabídku. Máte velmi široký výběr grafiky, musím se poradit pro co se nakonec rozhodneme."

Stickers

KONTAKT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook