CYKLO

Cyklo 01
Cyklo 02
Cyklo 03
Cyklo 04

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

Dres

DRESY

CYKLO

Cyklistika je čím dál oblíbenějším sportem nejen mezi profesionálními sportovci, ale také mezi amatéry, kteří jezdí pro radost. Pohodlí i výkon při jízdě všech výkonnostních kategorií bez rozdílu pak zlepší vhodný cyklistický dres na míru. Ať už sháníte dresy pro celý klub, pro partu přátel nebo třeba jen pro sebe s partnerem či partnerkou, rádi vyjdeme vstříc všem vašim požadavkům a pro větší objednávky také nabídneme zajímavé slevy.

Design

Nabízíme více než dvacet základních designů cyklistických dresů, z nichž každý je dostupný v několika barevných variantách. Některé designy jsou vhodnější pro muže, jiné pro ženy, ale většina je neutrální a oblíbená u obou pohlaví. Pokud si z naší nabídky nevyberete, samozřejmě si můžete dodat vlastní design, který vám podle přání pomůžeme upravit na míru zvolenému střihu a materiálu, případně také osadit jmény, čísly či logy.

Střih

Až si vyberete design dresu, přijde na řadu střih. Na výběr máte pět variant v pánské a pět v dámské verzi – od základního jednoduchého střihu, který představuje ekonomickou variantu po specifičtější střih se speciálními rukávy, bočnicemi a odvětráváním. Kromě střihu vlastního dresu si pak vyberete také límeček a délku zipu, jaká vám nejlépe vyhovuje.

Materiál a velikost

Možnosti máte také při výběru materiálu, kterého nabízíme čtyři druhy. Každý druh má odlišné vlastnosti a různě na něm vynikne potisk, jedno ale mají všechny naše materiály stejné – patří k vysoce kvalitním látkám s vysokou gramáží, které se hodí pro cyklistiku a vydrží vám dlouho sloužit. Pro výběr správné velikosti vám pomůže tabulka velikostí.

Reklama

VAŠE NÁZORY

Viktor Maier
"Máme na Vás skvělé reference. Rádi bychom využili vašich služeb. Můžete nás zpracovat design na přání?"

Josef Minařík
"Dresy vypadají dobře. Jsme velmi spokojení. Příští rok budeme chtít další, jen s jinou grafikou."

Stickers

KONTAKT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook