CYKLO

Cyklo 01
Cyklo 02
Cyklo 03
Cyklo 04

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

Dres

DRESY

CYKLO

Cyklistika je čím dál oblíbenějším sportem nejen mezi profesionálními sportovci, ale také mezi amatéry, kteří jezdí pro radost. Pohodlí i výkon při jízdě všech výkonnostních kategorií bez rozdílu pak zlepší vhodný cyklistický dres na míru. Ať už sháníte dresy pro celý klub, pro partu přátel nebo třeba jen pro sebe s partnerem či partnerkou, rádi vyjdeme vstříc všem vašim požadavkům a pro větší objednávky také nabídneme zajímavé slevy.

Design

Nabízíme více než dvacet základních designů cyklistických dresů, z nichž každý je dostupný v několika barevných variantách. Některé designy jsou vhodnější pro muže, jiné pro ženy, ale většina je neutrální a oblíbená u obou pohlaví. Pokud si z naší nabídky nevyberete, samozřejmě si můžete dodat vlastní design, který vám podle přání pomůžeme upravit na míru zvolenému střihu a materiálu, případně také osadit jmény, čísly či logy.

Střih

Až si vyberete design dresu, přijde na řadu střih. Na výběr máte pět variant v pánské a pět v dámské verzi – od základního jednoduchého střihu, který představuje ekonomickou variantu po specifičtější střih se speciálními rukávy, bočnicemi a odvětráváním. Kromě střihu vlastního dresu si pak vyberete také límeček a délku zipu, jaká vám nejlépe vyhovuje.

Materiál a velikost

Možnosti máte také při výběru materiálu, kterého nabízíme čtyři druhy. Každý druh má odlišné vlastnosti a různě na něm vynikne potisk, jedno ale mají všechny naše materiály stejné – patří k vysoce kvalitním látkám s vysokou gramáží, které se hodí pro cyklistiku a vydrží vám dlouho sloužit. Pro výběr správné velikosti vám pomůže tabulka velikostí.

Reklama

VAŠE NÁZORY

Marek Vyčítal
"Máme nejhezčí dresy ze všech. Rádi bychom chtěli pro náš tým také minidresy a šály."

Pavel Janeček
"Super, coolmax je moc příjemný na tělo a skvěle větrá."

Stickers

KONTAKT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook