FOTBAL

Fotbal 01
Fotbal 02
Fotbal 03
Fotbal 04
Fotbal 05
Fotbal 06
Fotbal 07

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

Dres

DRESY

Trenky

TRENKY

Štulpny

ŠTULPNY

Trénink

TRÉNINK

FOTBAL

Fotbalové dresy na míru

Zde si můžete objednat kompletní fotbalové oblečení na míru. Na výběr máte fotbalové dresy mnoha střihů a materiálů, z nichž si vyberou i ti nejnáročnější. Design vyrobíme podle vašeho přání, přičemž vám samozřejmě poradíme s nejvhodnějším umístěním klubových prvků, případně také s barvami a materiálem. Na míru vám vyrobíme dresy pro hráče, brankáře i rozhodčí.

Trenky a štulpny pro hráče i brankáře

Kromě celých dresů nabízíme jednotlivé kusy oblečení – šijeme na míru fotbalové trenky pro hráče a pro brankáře. Vybírat si můžete z mnoha druhů střihů i materiálů a barvy vám samozřejmě uzpůsobíme na míru. Veškeré oblečení vám zdarma osadíme logy vašeho klubu a sponzora, čísly a jmény hráčů.

Dále u nás najdete také štulpny s froté ponožkou i bez ní a oblečení na trénink, z kterého nabízíme několik druhů kvalitních a pohodlných bavlněných triček a rozlišovací dresy s potisky.

Velikosti

Při vybírání velikosti Vám pomůžou naše velikostní tabulky a cenu zvolené kombinace zboží můžete průběžně sledovat v kalkulátoru vedle galerie v každé sekci. Při změnách budete tak mít hned přehled, jak se odrazí na výsledné ceně.

Reklama

VAŠE NÁZORY

Barbora Dohnalová
"Dobrý den, dresy opravdu na profesionální úrovni. Jsme naprosto nadšení."

Pavel Přecechtěl
"Loni jsme si u Vás nechali vyrobit dresy. Protože jsme byli spokojeni, chtěli bychom dresy a štulpny i pro dívčí oddíl. Bylo by to možné do tří týdnů?"

Stickers

KONTAKT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook