FOTBAL

Fotbal 01
Fotbal 02
Fotbal 03
Fotbal 04
Fotbal 05
Fotbal 06
Fotbal 07

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

Dres

DRESY

Trenky

TRENKY

Štulpny

ŠTULPNY

Trénink

TRÉNINK

FOTBAL

Fotbalové dresy na míru

Zde si můžete objednat kompletní fotbalové oblečení na míru. Na výběr máte fotbalové dresy mnoha střihů a materiálů, z nichž si vyberou i ti nejnáročnější. Design vyrobíme podle vašeho přání, přičemž vám samozřejmě poradíme s nejvhodnějším umístěním klubových prvků, případně také s barvami a materiálem. Na míru vám vyrobíme dresy pro hráče, brankáře i rozhodčí.

Trenky a štulpny pro hráče i brankáře

Kromě celých dresů nabízíme jednotlivé kusy oblečení – šijeme na míru fotbalové trenky pro hráče a pro brankáře. Vybírat si můžete z mnoha druhů střihů i materiálů a barvy vám samozřejmě uzpůsobíme na míru. Veškeré oblečení vám zdarma osadíme logy vašeho klubu a sponzora, čísly a jmény hráčů.

Dále u nás najdete také štulpny s froté ponožkou i bez ní a oblečení na trénink, z kterého nabízíme několik druhů kvalitních a pohodlných bavlněných triček a rozlišovací dresy s potisky.

Velikosti

Při vybírání velikosti Vám pomůžou naše velikostní tabulky a cenu zvolené kombinace zboží můžete průběžně sledovat v kalkulátoru vedle galerie v každé sekci. Při změnách budete tak mít hned přehled, jak se odrazí na výsledné ceně.

Reklama

VAŠE NÁZORY

Lukáš Navrátil
"Měli jsme nejhezčí dresy z celého turnaje. Budeme chtít ještě dresy pro žáčky. Děláte i malé štulpny?"

Martin Živíšek
"Pane Kolba, děkujeme za cyklo dresy. Materiál je moc příjemný, můžeme si u Vás objednat i bundy?"

Stickers

KONTAKT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook