HOKEJ

Hokej 01
Hokej 02
Hokej 03
Hokej 04

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

Dres

DRESY

Štulpny

ŠTULPNY

Trénink

TRÉNINK

HOKEJ

Nechte svému klubu či sportovnímu týmu připravit hokejové dresy a další výstroj přímo na míru! U nás najdete velký výběr střihů a materiálů a ochotně vám poradíme také s designem, potiskem a umístění požadovaných klubových a dalších prvků. Nabízíme špičkovou kvalitu za rozumné ceny s množstevními slevami.

Hokejové dresy na míru

Hokejové dresy nabízíme ve dvou kategoriích, a to dresy pro hráče a hokejové dresy pro rozhodčí. Vždy vybíráte nejprve design (který vám samozřejmě můžeme uzpůsobit na míru či pomoci s tvorbou zcela nového), a následně střih, kde si můžete zvolit z mnoha praktických variant od základního modelu po dresy s různě umístěným provětráváním a kulatým či hranatým sedlem. Na vás je také tvar límečku – nabízíme několik modelů od jednoduché klasiky po šněrovací či elastické límečky. Důležitý je samozřejmě materiál: Máte na výběr čtyři druhy materiálu s různými vlastnostmi, přičemž všechny jsou prodyšné, odolné a uzpůsobené na náročné použití při hokeji.

Štulpny a oblečení na trénink

Dále v naší nabídce najdete také sublimované hokejové štulpny v mnoha barevných variantách a oblečení na trénink. Mezi nejžádanější oblečení na hokejový trénink patří rozlišovací dresy s potiskem i bez něj a pohodlná bavlněná trička.

Při vybírání veškerých hokejových dresů a oblečení nahlédněte do velikostních tabulek, které Vám pomohou najít tu správnou velikost pro jednotlivé hráče.

Reklama

VAŠE NÁZORY

Jaroslava Hrubá
"Děkuji za rychlé dodání. Dresy jsou pěkné. Naši špunti jsou v nich moc roztomilí."

Matyáš Pazdera
"Paní Kolbová, ve Vašich dresech jsme vyhráli turnaj. Pošleme Vám fotky. Díky."

Stickers

KONTAKT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook