HOKEJ

Hokej 01
Hokej 02
Hokej 03
Hokej 04

VYBERTE SI TYP PRODUKTU PRO VSTUP DO INTERAKTIVNÍHO KATALOGU:

Dres

DRESY

Štulpny

ŠTULPNY

Trénink

TRÉNINK

HOKEJ

Nechte svému klubu či sportovnímu týmu připravit hokejové dresy a další výstroj přímo na míru! U nás najdete velký výběr střihů a materiálů a ochotně vám poradíme také s designem, potiskem a umístění požadovaných klubových a dalších prvků. Nabízíme špičkovou kvalitu za rozumné ceny s množstevními slevami.

Hokejové dresy na míru

Hokejové dresy nabízíme ve dvou kategoriích, a to dresy pro hráče a hokejové dresy pro rozhodčí. Vždy vybíráte nejprve design (který vám samozřejmě můžeme uzpůsobit na míru či pomoci s tvorbou zcela nového), a následně střih, kde si můžete zvolit z mnoha praktických variant od základního modelu po dresy s různě umístěným provětráváním a kulatým či hranatým sedlem. Na vás je také tvar límečku – nabízíme několik modelů od jednoduché klasiky po šněrovací či elastické límečky. Důležitý je samozřejmě materiál: Máte na výběr čtyři druhy materiálu s různými vlastnostmi, přičemž všechny jsou prodyšné, odolné a uzpůsobené na náročné použití při hokeji.

Štulpny a oblečení na trénink

Dále v naší nabídce najdete také sublimované hokejové štulpny v mnoha barevných variantách a oblečení na trénink. Mezi nejžádanější oblečení na hokejový trénink patří rozlišovací dresy s potiskem i bez něj a pohodlná bavlněná trička.

Při vybírání veškerých hokejových dresů a oblečení nahlédněte do velikostních tabulek, které Vám pomohou najít tu správnou velikost pro jednotlivé hráče.

Reklama

VAŠE NÁZORY

Viktor Maier
"Máme na Vás skvělé reference. Rádi bychom využili vašich služeb. Můžete nás zpracovat design na přání?"

Josef Minařík
"Dresy vypadají dobře. Jsme velmi spokojení. Příští rok budeme chtít další, jen s jinou grafikou."

Stickers

KONTAKT

GD s.r.o.
Vrahovická 41
796 01 Prostějov

GSM: +420 728 385 469
+420 739 200 271
E-mail: info@gdsportswear.cz

 

Facebook